Warszawa Praga- biuro rachunkowe dla osób prywatnych

aktualność

Z pomocą nie tylko firmom

Firma Status posiada przygotowaną ofertę nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych mających potrzebę skorzystania z jakiegokolwiek zakresu księgowości. Sięgając po naszą pomoc, klient ma zapewnioną profesjonalną, rzetelną pomoc rachunkową osób wyjątkowo dobrze przeszkolonych, z dużym bagażem doświadczeń w branży.


Oferta dla osób prywatnych


Dysponujemy szerokim wachlarzem usług, który z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagającego klienta. Osobom prywatnym możemy zaproponować między innymi profesjonalne doradztwo podatkowe, w tym pomoc w kwestiach podatkowych dla osób rejestrujących działalność, wyjaśnianie wątpliwości związanych z zobowiązaniami podatkowymi, pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania dla określonego podmiotu gospodarczego, reprezentowanie klienta w kontaktach z Urzędem Skarbowym oraz z innymi instytucjami, czy sporządzanie pism urzędowych. Oferujemy również usługi rozliczeniowe, czyli rozliczenia podatku dochodowego podatku od osób fizycznych PIT. Na życzenie klienta wysyłamy również wypełnione deklaracje oraz inne niezbędne dokumenty i formularze bezpośrednio do Urzędu Skarbowego.

Jeśli więc potrzebujesz sprawdzonego, niezawodnego biura rachunkowego, firma Status mieszcząca się w Warszawie będzie wręcz strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy do kontaktu zarówno mailowego, jak telefonicznego czy osobistego i gwarantujemy udaną współpracę z satysfakcją po obu stronach.