Warszawa – usługi księgowe, rozliczanie PIT

aktualność

Choć z usług księgowych korzystają głównie firmy, czasami przydają się one także osobom prywatnym. "Czasami" oznacza najczęściej okres od początku marca do końca kwietnia, kiedy należy składać zeznania podatkowe w Urzędach Skarbowych. Samodzielne zmierzenie się z PIT-em nie zawsze należy do łatwych zadań. Dlatego też polecamy współpracę z naszym biurem rachunkowym w tym właśnie zakresie.


Usługi rozliczeniowe – PIT 2016


Dochód uzyskiwany z różnych źródeł może sprawić, że wypełnienie PIT-a będzie dość kłopotliwe. Odpowiedzialność za wszelkie pomyłki leży natomiast na podatniku, który w razie wykrycia przez Urząd Skarbowy jakichkolwiek błędów będzie musiał ponownie zagłębić się w dokumentację i przygotować korektę zeznania. Po co jednak robić to dwa razy? Jeśli chcesz mieć pewność, że deklaracja PIT zostanie wypełniona prawidłowo, skorzystaj z naszej pomocy.


Warszawa Praga – szeroki zakres usług księgowych


Poza jednorazową usługą związaną z podatkami, oferujemy także stałą współpracę w zakresie księgowości firm. Realizowane przez nas zadania to między innymi: prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych, kontrola dokumentów firmowych, przygotowanie zeznań i rozliczeń dla Urzędu Skarbowego, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, obsługa kadr i płac. Swoje zadania realizujemy rzetelnie, a współpracujące z nami przedsiębiorstwa mogą liczyć na najwyższą jakość usług rachunkowych oraz fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy do współpracy przedsiębiorców działających na Pradze oraz na terenie całej Warszawy.